O firmie

Firma nasza istnieje na rynku już od 1989 roku. Byliśmy wtedy jedną z pierwszych firm zajmujących się sprzedażą detaliczną i hurtową wszelkiego rodzaju artykułów metalowych i złącznych takich jak gwoździe, śruby nakrętki, kołki rozporowe itp.

Dzięki miłej, profesjonalnej i szybkiej obsłudze a przede wszystkim przystępnym cenom oferowanych towarów bardzo szybko zyskaliśmy wielu klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

Bardzo dynamiczny rozwój spowodował, że już w 1995 roku dobudowaliśmy drugi pawilon i rozszerzyliśmy ofertę o wszelkiego rodzaju narzędzia budowlane.

Rok 1999 był dla naszej firmy rokiem przełomowym. Dynamiczny rozwój firmy wymusił na nas dalszą rozbudowę pawilonu handlowego wraz z modernizacją starego budynku. W przeciągu sześciu miesięcy stanął nowy budynek o powierzchni 1000 m2. Z jednej firmy zostały wyodrębnione dwie: Metik s.c. oraz Metik II.

W 2001 roku uruchomiliśmy Studio Dekoral (profesjonalną sprzedaż wyrobów Polifarb Cieszyn-Wrocław). Z roku na rok zwiększamy sprzedaż oferowanych towarów, dzięki pozyskiwaniu nowych Klientów.

Główną gałęzią działania naszej firmy jest handel hurtowy i detaliczny materiałami budowlanymi.

Posiadamy szeroki asortyment wielu firm, zarówno polskich jak i zagranicznych branży budowlanej, narzędziowej, wykończeniowej a także elektrycznej.

Deklarujemy korzystne warunki współpracy, szybką i pełną obsługę, doradztwo techniczne, posiadamy atesty na większość naszych towarów, dlatego są one wysokiej jakości.

Jesteśmy gotowi dostarczyć Klientowi asortyment potrzebny do przeprowadzenia zarówno gruntownych remontów pomieszczeń mieszkalnych jak i gospodarczych.

Każda firma większa lub mniejsza znajdzie u nas szeroki asortyment narzędzi potrzebnych do prowadzenia swoich usług, spełniając tym samym wymagania każdego Klienta zarówno indywidualnego jak i hurtowego i skracając do minimum czas oczekiwania na materiały.

Ostatnie Aktualności

Szybki Kontakt

35-232 Rzeszów
ul. Staromiejska 5

tel./fax: +48 17 852 90 74
e-mail: metik2@metik2.com.pl

Statystyki


Wizyty dzisiaj:1
Wizyty w tym miesiącu:259
Wizyty w tym roku:3106

Logowanie